Acil Broşür baskı yapılır. 1 günde teslim broşür.

Broşür Baskı;

Broşür Tasarım ve El İlanları Siparişlerinizde Gerekli Bilgiler:

- Ebat istediğini boy ölçüleri: A4 broşür >> 21X29  Cm  (Dosya kağıdı), A5 broşür >> 14X20  Cm  (1/2 Dosya kağıdı), A6 broşür >> 10x14  Cm  (1/4 Dosya kağıdı), A7 broşür >>10 X 21 Cm (1/3 Dosya kağıdı),

- Broşürünüzü  Tek yüz baskılı yada çift yüz baskılı broşür olarak yaptırabilirsiniz.
- Broşürünüzü  Varak yaldızlı broşür yaptırabilirsiniz.
- Broşürünüzü  gofre kabartmalı broşür yaptırabilirsiniz.

- Broşürünüzü  özel kesimlibroşür yaptırabilirsiniz. ( anahtar cıysanız anahtar şeklinde, midyeciyseniz midye şeklinde, emlakcıysanız bina şeklinde özel kestirebilirsiniz.
Broşürünüzü  selofalı broşür yaptırabilirsiniz.

Broşür ve el ilanları gündelik yaşantımızda karşılaştığımız reklam tanıtım ürünüdür. Broşürün amacı sizin ürününüz tanıtmak ve hatırda bırakmaktır. Amacına en çok ulaşan reklam ürünlerinin başında broşür gelmektedir.gelmektedir. Bir ürünü hizmeti yada firmanızı tanıtmanın en ekonomik yoludur el ilanları ve broşürler.

İsteklere göre farklı ebatlarda el ilanı ve broşür ofset baskı üretimiz vardır.

Profosyonel Grafik tasarım ekibimiz tarafından tasarlanan el broşürler Matbaa Ofset baskıda Seri ve Kalite ister tek yüz baskılı el ilanı, ister çift yüz el ilanı olarak üretimi yapılmaktadır.

Genellikle kullandığımız kağıt gramajlarımız;

Tek yüz el ilanı baskı kağıdımız 115 gr kuşe Çift yüz el ilanı baskı kağıdımız 170 gr kuşe İstenildiği takdirde gramaj ve ebat değişikliği yapılabilmektedir.

Güncel El İlanı, broşür Fiyatlarımızı incelediniz mi ?

Ajans ve Matbaacılara Özel El ilanı ve broşür indirimli El ilanı Fiyatlarımız için fiyat alınız